Криза у Венесуелі. Мадуро відмовився вести перемовини з опозицією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент Венесуели зупинив переговори через введення нових санкцій США.

Венесуельський президент Ніколас Мадуро в середу, 7 серпня, призупинив переговори з опозицією. Зокрема, Мадуро скасував поїздку делегації уряду Венесуели в Барбадос, де 8 і 9 серпня повинні були відбуватися переговори.

Про це пише Deutcshe Welle.

За словами представника венесуельського уряду, причиною такого рішення стала "жорстока і безжальна агресія" з боку США. Президент США Дональд Трамп 5 серпня підписав указ про введення повного економічного ембарго проти Венесуели. Таким чином Трамп заморозив на території США всі активи уряду Венесуели і пов'язаних з ним організацій, а також заборонив будь-які економічні операції з ними.

Нагадаємо, від початку 2019 року в Венесуелі триває боротьба за владу між главою держави Ніколасом Мадуро і лідером опозиції Хуаном Гуайдо, який оголосив себе в січні тимчасовим президентом. США, Канада, Австралія, Німеччина, Іспанія, Франція та Великобританія, а також чимало країн Латинської Америки - загалом понад 50 країн - визнали Гуайдо тимчасовим президентом Венесуели, а контрольовану опозицією Національну асамблею - єдиним легітимним законодавчим органом країни. Натомість уряд Ніколаса Мадуро підтримують Росія, Китай, Іран, Туреччина, КНДР, Куба, Сирія та деякі інші країни.

ВідеоСеред основних причин блекауту у Венесуелі називають застарілі електромережі

У столиці країни - Каракасі - зупинилось метро, людям довелось навпомацки шукати вихід із підземки і діставатись додому пішки. Через відімкнені світлофори утворились численні затори. Темрява поглинула і аеропорт, кілька рейсів відтермінували.  

Серед основних причин блекауту у Венесуелі називають застарілі електромережі

Залиште свій коментар

Вибір редакції