Криза в Придністров'ї: чи є військова загроза і чого насправді хочуть сепаратисти ПМР 

Дата публікації
Перегляди
2880
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Криза в Придністров'ї: чи є військова загроза і чого насправді хочуть сепаратисти ПМР 

Криза в Придністров'ї / Колаж. Придністров'я

Придністров’я живе винятково за рахунок цивілізованих територій Молдови, Румунії тощо.

Логістично Росія не має доступу до Придністров'я – цього кримінального анклаву, проте вона, безумовно, хотіла б його отримати.

Про це сказав радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк під час телемарафону.

"Це 10-те чи 15-те звернення щодо захисту економічних інтересів тощо, але логістично Росія не має доступу до цього кримінального анклаву. Вона б хотіла, безумовно, його отримати. Ми пам'ятаємо перші місяці війни: для них південь України був одним з пріоритетних напрямків, мається на увазі Одеса, саме для того, щоб отримати доступ до цього кримінального анклаву. На сьогоднішній день вони не мають жодної можливості логістично туди дістатися. І, відповідно, це розуміють ті, хто перебуває в цьому кримінальному анклаві, я маю на увазі так звані депутати..." – сказав він.

Радник керівника Офісу президента додав, що в Кремлі шукають можливості інформаційної співпраці з певними пропагандистськими тематиками, щоб отримати додаткові можливості торгувати з Молдовою і країнами Європейського Союзу.

"Придністров’я живе винятково за рахунок цивілізованих територій Молдови, Румунії і так далі... Жодного спілкування з Росією на сьогоднішній день не існує, окрім раритетних оцих червоних прапорів радянського типу, які вони вивішують у себе, і цих пропагандистських істерик... Тому давайте підсумуємо: немає жодної ескалації і не буде на цьому напрямку жодної ескалації", – додав він.

Тим часом у Держдепі США заявили, що підтримують суверенітет Молдови та уважно стежать за подіями навколо так званої "Придністровської Молдавської Республіки" ("ПМР").

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація