Криза вийшла за межі ООН: США розглядатимуть торгівлю з КНДР як допомогу її ядерним намірам - Гейлі

Будь-яка торгівля із Північною Кореєю розглядатиметься США як допомога незаконним ядерним прагненням Пхеньяну. 

Будь-яка торгівля із Північною Кореєю розглядатиметься США як допомога незаконним ядерним прагненням Пхеньяну.

Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявила постійний представник США Ніккі Гейлі, - пише Укрінформ.

"Ця криза виходить за межі ООН. США розглядатимуть кожну державу, яка веде підприємницьку діяльність із Північною Кореєю, як країну, що допомагає безрозсудним та небезпечним ядерним намірам", - сказала Гейлі. На її переконання, рішучість у протидії загрозам КНДР треба посилити і на рівні Ради Безпеки ООН.

"Час для напівзаходів у Раді Безпеки минув. Прийшов час для застосування усіх наших дипломатичних методів, поки ще не пізно", - зауважила дипломат.

Ядерна програма КНДР, інфографіка

Фотогалерея Задоволений та щасливий. Як Кім Чен Ин спостерігав за запуском балістичної ракети КНДР (5 фото)

За її словами, намагання словесно переконати Північну Корею відмовитися від своїх загрозливих ядерних амбіцій провалилися. "Члени Ради Безпеки, безсумнівно, закличуть до повернення за стіл перемовин, але ми вже брали участь у багатьох прямих та багатосторонніх перемовинах із північнокорейським режимом, які кожного разу не приводили до результату", - зазначила Гейлі.

Нагадаємо, 3 вересня, стало відомо, що КНДР провела шосте ядерне випробування. За інформацією Північної Кореї, вона провела успішне випробування водневої бомби. Повідомлялося, що випробуваний водневий заряд може бути поміщений на міжконтинентальну балістичну ракету. Однак, такі дії КНДР змусили відреагувати світову спільноту.

ТСН.ua зібрав реакцію політиків та міжнародних організацій на випробування Північної Кореї.

 

Залиште свій коментар