Криза зруйнувала особисте життя майже третини американців

Криза додала у життя американців більше стресу і призвела до погіршення або повного руйнування взаємин з близькими.

Майже третина американців (29 відсотків) поскаржилися на те, що криза додала в їх життя більше стресу, а також призвела до погіршення або повного руйнування взаємин з близькими, включаючи шлюб. Про це сказано в результатах опитування, проведеного банком ING Direct. Для порівняння, у Франції про це заявили 24 відсотка респондентів, в Канаді - 23 відсотки, а в Німеччині - 12 відсотків.

При цьому 40 відсотків американців заявили, що через кризу та рецесії в економіці США їм доведеться вийти на пенсію набагато пізніше, ніж планувалося спочатку. 34 відсотка респондентів, які заявили про це, упевнені, що тепер їм доведеться вийти на пенсію на десять років пізніше, ніж планувалося до рецесії. При цьому 16 відсотків жителів США заявили, що головною метою накопичень для них стала майбутня пенсія.

Якщо говорити про економію, то найпопулярнішим серед американців способом вважається приготування їжі вдома. При цьому приготовлені заздалегідь обіди респонденти також беруть на роботу. Заощаджувати гроші таким чином віддають перевагу 53 відсотки опитаних. Для порівняння, в Італії про це заявили 20 відсотків опитаних, а в Канаді - 44 відсотки.

Відмова від використання кредитної картки при розрахунках за покупки є другим за популярністю способом економити гроші. Про це розповіли 46 опитаних у США респондентів. В Італії про це розповіли лише 17 відсотків респондентів, а в Німеччині - всього 11 відсотків. 35 відсотків американців впевнені, що накопичення потрібно створювати для того, щоб мати фінансову "подушку" на випадок різкого погіршення ситуації в країні.

Читайте також:

У Київ масово повертаються заробітчани

Київські безробітні збирають овочі для депутатів

ЄБРР помістив Україну в четвірку держав з найбільшим падінням економіки

Через кризу Швеція закриває консульства по всьому світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: