Крок до дружби: Північна та Південна Кореї розпочали знесення прикордонних постів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Довгостроковою метою є ліквідація їх усіх.

Північна і Південна Корея розпочали демонтаж 20 постів, розташованих на кордоні між двома країнами. Раніше звідти були відведені солдати і військова техніка.

Про це інформує південнокорейське агентство "Рьонхап", пише DW.

Так корейські держави виконують угоду, укладену в кінці жовтня своїми воєначальниками. Вона передбачає, що в демілітаризованій буферній зоні з кожного боку кордону буде знесено по 10 прикордонних постів, ще по одному посту там залишиться.

За даними "Рьонхап", КНДР містить близько 160 прикордонних постів уздовж решти 250-кілометрового кордону, а Південна Корея - близько 60. Довгостроковою метою є ліквідація їх усіх.

Фотогалерея Сльози радості від довгоочікуваних зустрічей: неподалік кордону двох Корей відбулась церемонія возз’єднання сімей (10 фото)

Зауважимо, що єдиним місцем на кордоні, де солдати обох країн стоять безпосередньо один проти одного, є прикордонне село Пханмунджом, де відбуваються переговори з питань, що стосуються двох країн Корейського півострова.

Після відведення озброєння і знесення вартових постів там залишаються по 35 неозброєних представників кожної із сторін.

ВідеоВ гостях у Кім Чен Ина. До КНДР прилетів Президент Південної Кореї

На кадрах з місця зустрічі президентів двох Корей видно теплі обійми. Кім Чен Ин влаштував гостю пишний прийом - південно-корейського президента на виході з літака вітали тисячі громадян КНДР з прапорами і квітами. 

В гостях у Кім Чен Ина. До КНДР прилетів Президент Південної Кореї

Нагадаємо, що раніше КНДР і Південна Корея почали демонтаж пропагандистських гучномовців на кордоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції