Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кожного ранку протягом дев'яти днів на вулиці міста випускають 12 биків.

У Памполоні, що в Іспанії, другий день триває фестиваль не для слабкодухих.

Згідно з традицією, у місті кожного ранку протягом дев'яти днів випускають 12 биків. Розлючені тварини женуть вузькими провулками міста до місця, де потім відбуватиметься коррида.

Учора, 7 липня, тварини травмували п’ятьох чоловіків, стан одного з них – тяжкий. Медики кажуть, від рогів биків постраждав лише один бігун-відчайдух. Решта – отримали поранення під час падіння та від копит тварин. Напередодні пройшов дощ, тож дорога була слизькою.

ВідеоВ Іспанії під час забігу з розлюченими биками травмувалися п'ятеро чоловіків

У Памплоні рахують постраждалих після екстремальної біганини із биками. Розлючені тварини травмували п’ятьох чоловіків, стан одного з них – тяжкий. Медики кажуть, від рогів биків постраждав лише один бігун-відчайдух. Решта – отримали поранення під час падіння та від копит тварин. Напередодні пройшов дощ, тож дорога була слизькою. 

В Іспанії під час забігу з розлюченими биками травмувалися п'ятеро чоловіків

Нагадаємо, в американському штаті бики влаштували бійку просто посеред дороги. Вони втекли з сусіднього ранчо, коли їх випустили на прогулянку. У поліції Фремонту повідомили, що бики зламали паркан і розтоптали коробки для сівби, коли проходили через передній двір.

Залиште свій коментар

Вибір редакції