Крутив тіло, затиснувши голову колінами: у РФ медпрацівник зробив небезпечний масаж немовляті

Крутив тіло, затиснувши голову колінами:  у РФ медпрацівник зробив небезпечний масаж немовляті

Фото: pixabay.com

Сам масажист стверджує, що ці процедури не є небезпечними.

У російському Новосибірську літнього масажиста звинувачують у тому, що він робив небезпечний масаж новонародженій дитині. Спеціаліст запевняє, що це авторська методика динамічної гімнастики і він має великий стаж.

Відповідне відео поширили у Мережі.

На кадрах видно, як 61-річний чоловік затискає голову немовляти між ніг і повертає тіло малюка на 180 градусів. Під час процедури дитина несамовито плакала. 

Різкі і небезпечні дії "масажист" виконував, щоб виправити неправильне положення голівки у малюка. Але після маніпуляцій змін не відбулося і чоловік уклав дитину на стіл. 

Своєю чергою, російські слідчі розпочали за цим фактом перевірку. Правоохоронці стверджують, що дії масажиста мають ознаки надання послуг, які не відповідають вимогам безпеки життя і здоров'я споживачів.

Водночас, у коментарі місцевому ЗМІ масажист Михайло заявив, що відеоролик сфабрикували конкуренти, бо на кадрах нібито не він, а масаж роблять не немовляті, а ляльці. З його слів, це підтвердили експерти. До того ж, заявляє чоловік, він понад 30 років пропрацював масажистом. 

"Четверо експертів сказали, що це монтаж. І там звичайна лялька, а не немовля. На відео навіть не я. Мої клієнти завжди задоволені, моя методика не така жахлива. Нормальні прийоми, нормальний масаж я практикую. У мене великий стаж. Це все конкуренти: хотів відкрити кабінет і масажисти поблизу забоялися конкуренції від хорошого фахівця", - запевнив чоловік.

Раніше повідомлялося, що у Росії мешканка міста Карпінськ Свердловської області пів року ховала маленьку донечку у шафі своєї квартирі. У підозрюваної є старші син та донька. Після народження третьої дитини жінка запевнила знайомих у тому, що маленька померла.  

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1245
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація