Круїзний лайнер з тисячами пасажирів терпить крах у Тихому океані

У Тихому океані, внаслідок пожежі, заглухли двигуни круїзного лайнера з 4,5 тисячами осіб. Вони залишилися без телефонного зв'язку, системи кондиціювання та гарячого харчування.

Внаслідок пожежі, що сталася в машинному відділенні круїзного лайнера Carnival Splendor, що дрейфує поблизу північної частини узбережжя півострова Каліфорнія в Тихому океані, двигуни лайнера заглухли і механіки не змогли їх запустити. На кораблі знаходяться 4,5 тисячі осіб.

Було прийнято рішення буксирами доставити лайнер в мексиканський порт Енсенада. Для цього Берегова охорона США і ВМС Мексики мобілізували спеціальні судна.

Тим часом на борту лайнера перебувають близько 3,3 тис. пасажирів і 1,1 тис. членів екіпажу. У повідомленні на офіційному сайті судна йдеться, що ніхто з них не постраждав. Однак люди вже кілька годин змушені обходитися без телефонного зв'язку, системи кондиціювання та гарячого харчування.

Нещаслива семиденна морська подорож Carnival Splendor по Мексиканської Рив'єрі почалася в неділю, 7 листопада, з каліфорнійського порту Лонг-Біч. Судно взяло курс на Мексику, але вже близько шести ранку за місцевим часом наступного дня з нього надійшов сигнал про надзвичайну ситуацію на борту.

До того часу лайнер знаходився на першому з ділянок свого маршруту - приблизно в 150 милях на південь від американського міста Сан-Дієго (штат Каліфорнія), в 90 км від берега.

Трьохсотметрове судно, що належить компанії-оператору Carnival Cruise Lines, було переведено на аварійні генератори, проте інженери так і не могли відновити працездатність лайнера і забезпечити повну подачу електроенергії.

У зв'язку з цим було прийнято рішення направити до лайнера вертоліт і буксири, які доставлять його до мексиканського міста Енсенада, звідки компанія-оператор обіцяє всім пасажирам забезпечити їх транспортом до самого будинку.

Судно Carnival Splendor позиціонується серед працівників сфери туризму як лайнер нового покоління, побудований за новітніми технологіями, який також є плавучим спа-курортом нового покоління у світовій індустрії відпочинку.

Читайте також:

У Хорватії запущений круїз для туристів-нудистів

Онучка моряка з "Титаніка" розкрила таємницю загибелі корабля

У Тихому океані затонуло південнокорейське судно: є загиблі

ВідеоКруїзний лайнер з тисячами пасажирів дрейфує у Тихому океані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: