Ксенія Собчак взяла інтерв'ю у Мєдвєдєва

Основною темою інтерв'ю стали відносини Мєдвєдєва і колишнього мера Санкт-Петербурга Анатолія Собчака, батька Ксенії.

Російська телеведуча і гламурниця Ксенія Собчак взяла інтерв'ю у президента Росії Дмитра Мєдвєдєва.

Основною темою інтерв'ю стали відносини Мєдвєдєва і колишнього мера Санкт-Петербурга Анатолія Собчака, батька Ксенії. Саме в команді петербурзького мера і почав свою політичну кар'єру Мєдвєдєв.

Під час інтерв'ю президент Росії зазначив, що Анатолій Собчак, незважаючи на властиві йому риси романтика і ідеаліста, був дуже тонким політиком і "одним з найбільш вільних людей", з якими йому коли-небудь доводилося зустрічатися.

Також Мєдвєдєв розповів про початок своєї політичної кар'єри. За його словами, Собчак запримітив майбутнього президента ще в той час, коли той навчався в аспірантурі Ленінградського державного університету. Пізніше, в 1990 році, Собчак, який займав тоді посаду голови Ленсовета, зателефонував Мєдвєдєву і запропонував йому стати своїм помічником.

Інтерв'ю відбулося в рамках зйомок фільму 10 років по тому. Анатолій Собчак, знятого вдовою політика Людмилою Нарусовою і Олександром Габнісом. Фільм приурочений до десятиріччя з дня смерті Собчака і буде показаний 19 лютого на телеканалі "Россия-1".

Уривки з розмови Ксенії Собчак і Медведєва опубліковані в 6 номері журналу "Огонек" від 15 лютого.

Анатолій Собчак з 1982 року був професором ЛДУ, де і познайомився з Медведєвим і Путіним. У 1990 році він спершу очолював Ленраду, а потім був обраний мером Санкт-Петербурга. Цю посаду він обіймав до 1996 року і залишився першим і єдиним мером Петербурга - згодом цю посаду було скасовано, її місце зайняла посада губернатора.

20 лютого 2000 року Собчак помер в результаті гострої серцевої недостатності.

Нагадаємо, що Ксенія Собчак входить у десятку найвпливовіших російських знаменитостей за версією журналу Forbes.

Читайте також:

Ксенія Собчак відбила чоловіка у топ-моделі

Суд зобов'язав Ксенію Собчак сплатити 20 тисяч дружині олігарха

Собчак та Канделакі разом відзначили дні народження

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: