Куба готова миритися зі США

Рауль Кастро, що виконує функції кубинського лідера, заявив: Гавана готова нормалізувати відносини з США за врядування майбутньої адміністрації цієї країни.


Тимчасовий виконувач обов`язків голови кубинської держави Рауль Кастро заявив, що Гавана готова нормалізувати відносини з США за врядування майбутньої адміністрації цієї країни.

Як передає ИТАР-ТАСС, виступаючи на урочистій церемонії з нагоди Дня національного повстання, Рауль Кастро наголосив, що ”нова адміністрація (США) повинна вирішити, чи продовжувати їй абсурдну, незаконну і приречену на провал антикубинську політику або ж прийняти оливкову гілку, яку ми протягнули, відзначаючи 50-у річницю Революційних збройних сил”.

Рауль Кастро мав на увазі рішення кубинського уряду ”обговорити розбіжності з США на основі взаємної пошани й невтручання до внутрішніх справ”, про яке він повідомив 2 грудня минулого року, виступаючи на військовому параді в Гавані.

Як сказав кубинський керівник, після намічених на 2008 рік виборів у США закінчиться ”хаотичне й небезпечне” правління президента Джорджа Буша, що ”характеризується ретроградним і фундаменталістським мисленням”.

У своєму виступі тимчасовий виконувач обов`язків голови держави детально зупинився на темі економічної ситуації в республіці. Він визнав необхідність структурних змін з метою підвищити продуктивність праці й повідомив про вивчення можливості збільшити приплив іноземних інвестицій на Кубу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: