Куба відзначила 50 річницю революції

Куба відсвяткувала півсторіччя революції, яка дала владу Фіделю Кастро.

Куба святкує 50-у річницю революції, що привела до влади Фіделя Кастро і поклала початок існуванню соціалістичної держави під боком у США. Торжества очолив президент країни Рауль Кастро, який прийняв владу у брата Фіделя в лютому 2008 року. Він звернувся до народу в місті Сантьяго-де-Куба. 

У цьому місті 1 січня 1959 року лідер кубинської революції Фідель Кастро оголосив про перемогу над диктатурою Фульхенсіо Батісти, який втік з Куби. Звертаючись до кубинців, присутніх на святі, Рауль запевнив, що Куба "вистоїть ще 50 років попри блокаду з боку США". 

"Сьогодні Революція сильніша, ніж коли б то не було, вона ніколи не поступалася ні малою частиною своїх принципів навіть в найскладніші моменти", - сказав кубинський лідер, виступаючи на церемонії. У теж час він додав, що "кубинський народ знає про всю недосконалість тієї великої справи, яку він почав своїми власними руками і яке захищав ціною власного життя". 

"Ми, революціонери, - перші критики власних вчинків. Ми завжди, без сумнівів і публічно говорили про недоліки і про помилки. Прикладів тому в надлишку як у минулому, так і в сьогоденні", - зазначив Рауль Кастро.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: