Куба звинувачує США

Міністерство закордонних справ Куби звинуватило США в порушенні міграційних угод, що існують між країнами.


Міністерство закордонних справ Куби звинуватило США в порушенні міграційних угод, підписаних в 1994 році між країнами.
 
"Сполучені Штати порушують досягнуті раніше домовленості, відповідно до яких вони мають щорічно надавати 20 тисяч віз для кубинських громадян, які бажають залишити країну", - йдеться в офіційній заяві МЗС Куби. 

"З 1 жовтня 2006 року по 30 червня 2007 року США надали лише 11 тисяч віз, що ставить під сумнів можливість за два місяці, які залишилися, виконати взяті на себе зобов'язання" - наголошується в документі. 

На думку кубинської влади, Вашингтон навмисно порушує угоди, щоб таким чином спровокувати незаконну міграцію кубинців. 

Найбільшою спокусою для нелегальних кубинських мігрантів є політика США, згідно з якою будь-якому кубинцю, який потрапив на американську землю, майже автоматично надається притулок. 
 
Близько 2000 кубинців щорічно роблять спроби подолати відстань в 130 кілометрів до Флориди. Для цієї переправи використовується практично все - від дерев'яних дошок до перероблених в моторні човни автомобілів 50-х років. Ті кубинці, яких перехоплює в морі американська берегова охорона, повертаються на батьківщину.
 
Репатріація відбувається в рамках угоди, підписаної Гаваною та Вашингтоном в 1994 році для запобігання масовій нелегальній міграції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: