Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Кухар Путіна" створив картель у змові з Міноборони РФ для крадіжки мільярдів - фонд Навального

Всього через нього пройшло більше 180 мільярдів рублів.

У Фонді з боротьби з корупцією російського опозиціонера Олексія Навального стверджують, що документально довели існування картелю, створеного "кухарем Путіна" - Євгеном Пригожиним. Через цей картель Пригожин, домовившись з чиновниками російського Міноборони, крав гроші оборонзамовлення, стверджують антикорупціонери у своєму розслідуванні.

Всього було освоєно більше 23 мільярдів рублів, не менше третини з яких, за оцінкою ФБК, було викрадено. Цю цифру у Фонді підтвердили документально, проте додають, що всього через "картель" пройшло більше 180 мільярдів рублів.

Так, активісти виявили "картельну змову пригожинских фірм": Норденерго, Теплопостач, ТКС та інших на торгах дочки Міноборони — АТ "ГУ ЖКГ". Російське видання "Фонтанка" знайшло зв'язок компаній з Євгеном Пригожиним. Всі вони були створені недавно і також отримали мільярди рублів безпосередньо на держконтрактах від Міноборони. Разом з низкою інших компаній вони брали участь у картельній змові для монополізації ринку обслуговування військових містечок Росії - всього 23 тендери Міноборони РФ на загальну суму 23 552 765 956 рублів.

"Ми впевнені, що Пригожин не зміг би отримати державні контракти на настільки значну суму без прямої підтримки і змови з керівництвом Міноборони", - йдеться в розслідуванні.

Раніше Навальний опублікував відео про розкішне життя кухаря президента РФ Володимира Путіна Євгена Пригожина. У розслідуванні ФБК йдеться, що Пригожин був двічі судимий, але, незважаючи на це, зробив кар'єру і став мільярдером і одним з найбільших державних підрядників Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції