"Кухар Путіна" заявив, що Навальний шантажем вимагає у нього 300 млн рублів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше у розслідуванні опозиціонера з компаніями Пригожина пов'язали масові отруєння у дитсадках Москви.

У компанії "кухаря Путіна" заявили, що глава Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний нібито вимагає у Євгена Пригожина 300 мільйонів рублів на кампанію на муніципальних виборах в Санкт-Петербурзі. В обмін на це Навальний нібито пообіцяв припинити публікацію матеріалів про отруєння в московських освітніх установах, яке пов'язують з компаніями Пригожина.

Про це заявила прес-служба компанії "Конкорд" у Вконтакте.

"Олексій Навальний на зустрічі 2 лютого зробив мені пропозицію про повне закриття скандалу, що штучно нагнітається, навколо харчування в освітніх установах Москви", - цитує прес-служба Пригожина.

Як стверджується, дослівно пропозиція звучала так: "Ти заплатиш мені 300 мільйонів рублів за муніципальні вибори в Пітері. М'яч на моєму боці. Чимось треба жертвувати".

Прес-служба компанії також заявила, що Пригожин зустрічався з представником ФБК Любов'ю Соболь і нібито заявив їй, що не приймає пропозиції її шефа.

"Після чого Навальний продовжив шантаж, випускаючи фейковий ролики і намагаючись дестабілізувати ринок харчування в освітніх установах міста Москви", - стверджують у Пригожина.

Пост "Конкорда" про шантаж Навального
ВКонтакте

Нагадаємо, у Москві наприкінці минулого року сталося масове отруєння дітей у дитячих садках та школах, яке місцева влада намагається ретельно приховати. У розслідуванні Фонду боротьби з корупцією Навального, стверджується, що продукти у дитячі заклади постачала компанія "кухаря Путіна" Пригожина. 

ВідеоСловесні дуелянти: екс-охоронець Путіна викликав на дуель Навального

Кілька тижнів тому вийшов фільм опозиціонера Олексія Навального про розкрадання мільярдів на забезпеченні Національної гвардії Росії. Навальний прямо вказав на крадіїв – найближче оточення Путіна, насамперед, на главу Росгвардії, генерала Золотова. Людина під фуражкою довший час очолювала особисту охорону Путіна. 

Словесні дуелянти: екс-охоронець Путіна викликав на дуель Навального

Залиште свій коментар

Вибір редакції