Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рибалки годинами стоять на сонці, аби обміняти улов на продукти та ліки.

У Венесуелі, яка переживає важку економічну кризу, люди вимушені вдаватись до бартеру, щоб мати їжу та ліки.

Про це повідомляє Reuters.

Так, на узбережжі міста Ріо-Чіко десятки рибалок стоять під полуденним сонцем, аби обміняти свій улов на борошно, рис і рослинну олію. "Тут немає грошей, тільки бартер", - каже 30-річна Майліді Ловере, яка теж стоїть тут із рибою, яку спіймав її чоловік. Вона сподівається обміняти її на їжу, щоб нагодувати своїх чотирьох дітей, або ліки для свого сина, хворого на епілепсію.

Як зазначається, в умовах гіперінфляції у Венесуелі все важче знайти як банкноти, так і необхідні продукти.  Оплата навіть найдешевших товарів і послуг потребує громіздких стосів купюр, яких просто не вистачає.

Хоча деякі підприємства в містах можуть отримувати банківські перекази і дебетові карти, такі операції зазвичай майже неможливо провести у сільських районах, як Ріо-Чіко із населенням у 20 тисяч людей. Разом з тим, навіть в околицях столиці країни мало хто має доступ до банківських послуг і терміналів, тож люди надають перевагу бартеру.

"Зростання бартерного обміну, в умовах гіперінфляції і нестачі готівки, є відображенням того, як колись країна, що процвітала, повертається до найелементарніших механізмів комерційного обміну", - каже видання.

Нагадаємо, метро у Каракасі, столиці Венесуели, стало безкоштовним, бо в країні просто неможливо виготовити квитки. Сировину для їхнього виробництва Венесуела закуповує за кордоном. Проте країна вже понад рік не надає транспортній компанії гроші на придбання сировини.

ВідеоУ венесуельській столиці вирішили замінити національну валюту на власні банкноти міста

Бойкот національної валюти. У венесуельській столиці Каракасі вирішили замінити болівари, які стрімко знецінюються, на власні банкноти міста. Жителі втомилися тягати до магазинів цілі стоси купюр. Цього року болівар вже знецінився на 14 тисяч відсотків. Тож столична мерія й вигадала карібі – валютну альтернативу. Курс – тисяча до одного.

У венесуельській столиці вирішили замінити національну валюту на власні банкноти міста

Залиште свій коментар

Вибір редакції