Купуй американське і наймай американців: Трамп підписав указ про захист ринку праці США

Указ обумовлює зміну правил видачі робочих віз.

Президент США Дональд Трамп підписав указ, покликаний захистити національний ринок праці та стимулювати купівлю випущених у країні товарів.

Про це повідомляється на сайті Білого дому.

Документ називається "Купуй американське і наймай американців" (Buy American and Hire American - ред). Його дія має призвести до зміни візової політики, а також умов проведення держзакупівель і торгових угод. Указ дозволяє американським компаніям продавати товари урядам торгових партнерів США на тих самих умовах, що й іноземні фірми на внутрішньому ринку.

Він обумовлює зміну правил видачі робочих віз "H-1B", за яким в країну приїжджали закордонні фахівці, які мають досвід і навички, рідкісні для США. Профільні відомства повинні підготувати рекомендації щодо змін у імміграційній політиці, які призведуть до найму справді обдарованих працівників.

Нагадаємо, що 27 січня президент США Дональд Трамп своїм указом заборонив прибуття в Штати громадян з семи, переважно населеними мусульманами, країн на 90 днів. Це рішення призвело до хвилі протестів в аеропортах по всій країні.

Ряд американських судів виніс постанови про призупинення скандального указу. До всього, Трамп звільнив виконуючого обов'язки прокурора, яка критикувала відповідний указ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: