Купуй американське і наймай американців: Трамп підписав указ про захист ринку праці США

Указ обумовлює зміну правил видачі робочих віз.

Президент США Дональд Трамп підписав указ, покликаний захистити національний ринок праці та стимулювати купівлю випущених у країні товарів.

Про це повідомляється на сайті Білого дому.

Документ називається "Купуй американське і наймай американців" (Buy American and Hire American - ред). Його дія має призвести до зміни візової політики, а також умов проведення держзакупівель і торгових угод. Указ дозволяє американським компаніям продавати товари урядам торгових партнерів США на тих самих умовах, що й іноземні фірми на внутрішньому ринку.

Він обумовлює зміну правил видачі робочих віз "H-1B", за яким в країну приїжджали закордонні фахівці, які мають досвід і навички, рідкісні для США. Профільні відомства повинні підготувати рекомендації щодо змін у імміграційній політиці, які призведуть до найму справді обдарованих працівників.

Нагадаємо, що 27 січня президент США Дональд Трамп своїм указом заборонив прибуття в Штати громадян з семи, переважно населеними мусульманами, країн на 90 днів. Це рішення призвело до хвилі протестів в аеропортах по всій країні.

Ряд американських судів виніс постанови про призупинення скандального указу. До всього, Трамп звільнив виконуючого обов'язки прокурора, яка критикувала відповідний указ.

Залиште свій коментар