Курди мітингували в Гаазі

Демонстрація курдів проти турецького вторгнення до північного Іраку пройшла в Нідерландах.

Більше півтора тисяч проживаючих у Нідерландах курдів взяли в неділю участь у демонстрації проти турецького вторгнення до північного Іраку, що відбулася в центрі Гааги, повідомило голландське радіо.

Маніфестантів охороняли піші та кінні поліцейські, які створили заслони на підході до посольства Туреччини. Неподалік напоготів знаходилися спецпідрозділи поліції з боротьби з безладами.

Курди мітингували в Гаазі
news.yahoo.com
Демонстрація пройшла спокійно
Демонстрація пройшла спокійно. Її учасники несли плакати: "Свободу Курдистану!", "Ми вибираємо мирне рішення", "Не війна, а діалог". Вони вигукували гасла: "ПКК!", "Вільний Курдистан!", "Туреччина - терорист", а також ім'я лідера Курдської робочої партії (ПКК) Абдулли Очалана, що знаходиться в турецькій в'язниці. Коли колона проходила повз американське посольство, з її лав лунав гучний свист.

На мітингу, що відбувся, виступив член нідерландського парламенту від соціалістичної партії Харі ван Боммел. Він підкреслив, що курдське питання не може бути вирішений насильницьким шляхом.

Це - вже друга демонстрація курдів в Гаазі за останній тиждень. У місті Дефентер на сході Нідерландів у неділю також пройшла демонстрація вихідців з Туреччини, які протестували проти дій курдських озброєних загонів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: