Курди за підтримки США розпочинають масштабний наступ на столицю "ІД" у Сирії — Ракку

Для взяття Ракки "Демократичним силам" курдів і арабських племен доведеться з боями пройти 50 км.

Повстанська коаліція на півночі Сирії оголосила про початок наступальної операції на головний оплот терористів "ІД" у країні, місто Ракку.

Операцію "Розлючений Євфрат" проведуть курди й різноманітні арабські племена за підтримки США та членів очолюваної ними міжнародної коаліції. Про це повідомляє Російська служба ВВС.

Місто Ракка розташоване на півночі Сирії в 160 км на схід від Алеппо і вважається столицею так званого халіфату, який оголосили представники терористичного угруповання "Ісламська Держава" на підконтрольних собі територіях.

Наступ повстанської коаліції на чолі з курдами підтримуватимуть повітряні сили країн-учасниць міжнародної коаліції на чолі з США.

Однак, для того, щоб захопити Ракку, курдам і їхнім союзникам доведеться пройти з боями ще 50 км. Як зазначають у ВВС, існують сумніви щодо змоги повстанців здійснити таку кампанію.

Нагадаємо, аналогічну операцію проти терористів "ІД" розпочали три тижні тому в Іраку. 17 жовтня про це повідомив прем'єр-міністр країни Хайдер аль-Абаді. Там і досі триває наступ на останній найбільший осередок ісламістів в Іраку — Мосул.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: