Курманбек Бакієв залишив Киргизію

Скинутий президент Киргизії вилетів до Казахстану на зустріч з президентом Нурсултаном Назарбаєвим.

Президент Киргизії Курманбек Бакієв, який після державного перевороту перебував на півдні країни, вилетів до Казахстану на зустріч з президентом Нурсултаном Назарбаєвим.

Бакієв повідомив своїм прихильникам в передмісті Джалал-Абад, що Назарбаєв запросив його, щоб порадитися, як врегулювати ситуацію в Киргизії.

"Я туди (в Казахстан) поїду і скажу свою думку. Нехай вони мене послухають, а то у всіх голова обертом йде. Мою думку ніде не показують", - сказав Бакієв.

Водночас він не зміг виступити перед своїми прихильниками в Оші – противники Бакієва закидали його камінням.

Раніше Бакієв заявляв, що не має наміру залишати країну і навіть запропонував перенести столицю з Бішкека на південь. Але потім погодився подати у відставку за умови отримання гарантій безпеки для нього і його родини. Він запропонував главі тимчасового уряду Розі Отунбаєвій провести з ним переговори в Джалалабаді, відмовившись приїхати до Бішкеку.

Нагадаємо, 6 квітня у Киргизії почалися масові заворушення, які наступного дня охопили майже всю країну. Жертвами безладів стали більше 80 людей, понад 1500 отримали поранення. У результаті масових акцій протесту владу в країні захопила опозиція, яка сформувала тимчасовий уряд і пообіцяла невдовзі провести "чесні і відкриті вибори".

Читайте також:

Тимчасовий уряд Киргизії вимагає суду над поваленим президентом

Бакієв погодився поміняти президентський пост на безпеку

Бакієв пригрозив у разі арешту втопити Киргизію в крові

Росія подарує Киргизії 20 мільйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: