"Квітник" Джо Байдена: до команди комунікацій Білого дому вперше в історії увійшли лише жінки

"Квітник" Джо Байдена: до команди комунікацій Білого дому вперше в історії увійшли лише жінки

Фото: Associated Press

Майбутньою прессекретаркою стане Джен Псакі

"Квітник" Джо Байдена: новообраний президент США ухвалив рішення оточити себе жінками в Білому домі. Це буде команда з комунікацій, до якої вперше в історії увійшли лише представниці прекрасної статі.

Чому президент так вирішив і хто очолить посади - у сюжеті Сніданку з 1+1.

"Я з гордістю оголошую сьогодні про першу команду комунікацій Білого дому, що складається повністю з жінок. Ці кваліфіковані досвідчені комунікатори привносять різноманітні перспективи у свою роботу та спільну відданість відновленню країни", - заявив він.

Саме на представниць прекрасної статті він покладає величезну відповідальність. Адже для Байдена, за його словами, спілкування з американським народом - це важлива місія, а тому він хоче почути кожного.

Майбутньою прессекретаркою Білого дому вже не вперше стане Джен Псакі. Вона два роки працювала на такій посаді у президента Барака Обами. Джен - ветеранка трьох президентських кампаній. Вона стала відомою в Росії та Україні через свої гучні заяви щодо анексії Криму та війни на Донбасі, у яких підтримувала українців. 

Жінки у Білому домі: хто увійшов до команди Джо Байдена

Жінки у Білому домі: хто увійшов до команди Джо Байдена

Своєю чергою, Псакі написала про своїх колег, як "найрізноманітнішу команду в історії, а також шість мам маленьких дітей". Її заступницею стане колишня політична аналітикиня Карін Жан-П'єр.

У майбутньої першої леді Сполучених Штатів директором з комунікацій теж буде жінка. Її ім'я Елізабет Александер. Вона працювала федеральним прокурором у прокуратурах США у Вашингтоні та Олександрії, а також радником штабу Байдена.

Повʼязані теми:

Наступна публікація