Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
#KyivNotKiev: бібліотека Конгресу США змінила написання назви столиці України

До міжнародного флешмобу приєднується дедалі більше організацій.

Бібліотека Конгресу США офіційно запровадила написання назви столиці України як Kyiv.

Про це повідомляється на сторінці онлайн-кампанії #CorrectUA Міністерства закордонних справ України.

"Без сумніву, позитивні перетворення світового масштабу потребують часу, але крок за кроком, ми дійдемо до мети!", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у жовтні минулого року МЗС України запустило міжнародний флешмоб, в якому закликає іноземні компанії відкоригувати правопис назви Києва та інших українських міст. Кампанія стартувала під хештегом #KyivNotKiev.

Відомо, що іноземні медіа, аеропорти та інші компанії, зокрема одні з найпопулярніших, назву столиці України пишуть некоректно, а саме – Kiev. Це подібно до звучання слова в російській мові, проте для передавання назви так, як вона звучить українською, варто писати Kyiv.

Відтоді коректно назву Києва почали вживати в електронному листуванні Євросоюзу, МАГАТЕ та інших компаній. Однак, швидше за всіх до правильного написання української столиці переходять міжнародні аеропорти. Наразі на нашій інтерактивній мапі ви можете подивитися, хто вже застосовує коректну транслітерацію:

Відео Рада США з географічних назв офіційно ухвалила написання "Kyiv" замість "Кіev" в міжнародній базі

Боротьба за англомовну назву нашої столиці, яку просять називати Kyiv, а не Кіev, як повелося з радянських часів - увінчалася ще не повною, але потужною перемогою. Рада CША з географічних назв офіційно і одностайно ухвалила правильне написання. Допомогли цьому українські друзі в Капітолії. Про що говорили на дні України в Конгресі США – у сюжеті.  

Рада США з географічних назв офіційно ухвалила написання "Kyiv" замість "Кіev" в міжнародній базі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції