Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
#KyivNotKiev: найбільший аеропорт світу змінив написання назв українських міст

Відтепер використовуватиметься коректна транслітерація.

Найбільший аеропорт світу – міжнародний аеропорт Стамбул – змінив написання назв українських міст на коректну транслітерацію.

Про це у своєму Facebook повідомляє Міністерство закордонних справ України.

"Найбільша повітряна гавань у світі İstanbul Havalimanı долучається до CorrectUA і віднині пасажири аеропорту зустрічатимуть #KyivNotKiev, #LvivNotLvov, #OdesaNotOdessa, #ZaporizhzhiaNotZaporozhye!", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що раніше таке рішення ухвалили аеропорти Анкари та Анталії.

Найбільша повітряна гавань у світі İstanbul Havalimanı долучається до CorrectUA і віднині пасажири аеропорту...

Опубліковано Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine Вівторок, 21 травня 2019 р.

У жовтні минулого року МЗС України запустило міжнародний флешмоб, в якому закликає іноземні компанії відкоригувати правопис назви Києва та інших українських міст. Кампанія стартувала під хештегом #KyivNotKiev.

Відомо, що іноземні медіа, аеропорти та інші компанії, зокрема одні з найпопулярніших, назву столиці України пишуть некоректно, а саме – Kiev. Це подібно до звучання слова в російській мові, проте для передавання назви так, як вона звучить українською, варто писати Kyiv.

Відтоді коректно назву Києва почали вживати в електронному листуванні Євросоюзу, МАГАТЕ та інших компаній. Однак, швидше за всіх до правильного написання української столиці переходять міжнародні аеропорти. Наразі на нашій інтерактивній мапі ви можете подивитися, хто вже застосовує коректну транслітерацію:

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції