ЛАД заборонила Лівії, яка головувала, брати участь у засіданнях

Через заворушення у Лівії її відсторонили від участі у засіданнях Ліги арабських держав.

Ліга арабських держав (ЛАД) у вівторок відсторонила Лівію від участі у своїх засіданнях. Про це йдеться у заяві організації.

Заборона буде діяти доти, поки уряд Лівії "не виконає вимоги, гарантувавши громадянам безпеку і стабільність", наголошується в повідомленні ЛАД.

Заворушення в Лівії тривають з 16 лютого. За попередніми даними, в ході заворушень були вбиті сотні людей, а тисячі отримали поранення. Проти діючого режиму протестує весь схід країни, а також сотні тисяч мешканців столиці Тріполі.

Раніше лівійський лідер Муаммар Каддафі відмовився віддати владу, оголосивши себе "не звичайною людиною або навіть президентом, а лідером революції". Він пообіцяв зачистити Лівію від супротивників його режиму "будинок за будинком".

Лівія, яка головувала в лізі, 18 лютого повідомила іншим країнам-учасницям про перенесення чергового форуму на невизначений час через "складні обставини в деяких арабських країнах". Тоді це рішення було зустрінуте з нерозумінням, а генеральний секретар ЛАД Амр Муса зазначив, що Лівія не має права самостійно приймати такі рішення. Березнева сесія ЛАД все ж таки відбудеться, і основним питанням буде дотримання Лівією принципів членства в організації.

Читайте також:

В ООН звинуватили владу Лівії у злочині проти людства

Каддафі у зверненні до народу відмовився іти з влади

Каддафі наказав стратити військових, які відмовляються виконувати накази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: