"Ладу Калину", на якій їздив Путін, віддадуть у музей

Жовтий автомобіль виробництва АВТОВАЗу, на якому російський прем'єр проїхав Далеким Сходом, стане експонатом музею.

Жовта "Лада Калина", на якій прем'єр-міністр Володимир Путін здійснив подорож за маршрутом Чита-Хабаровськ, буде відправлена в музей.

Як з'ясувалося, компанія АВТОВАЗ, яка надала для поїздки три автомобілі, відправила машину голови уряду на Московський міжнародний автосалон, де її зможуть побачити всі бажаючі. Потім "Лада Калина" буде поміщена в музей заводу.

Інші дві машини, які про всяк випадок супроводжували кортеж, на прохання самого Путіна, віддадуть у подарунок співробітнику тольяттінського заводу й одному з дорожніх будівельників.

Автозавод заявляє, що "Лада" за весь час поїздки жодного разу прем'єра не підвела. Тим часом раніше деякі ЗМІ повідомляли, що одна з машин дорогою зламалася і Путіну довелося пересідати в іншу "Ладу" такого ж кольору. Проте прес-служба спростувала, що прем'єр змінював машину дорогою.

Протягом декількох днів кортеж прем'єр-міністра просувався по території Хабаровського краю, Амурської і Читинської областей. Путін особисто їхав за кермом, роздавав інтерв'ю журналістам і спілкувався з місцевими жителями.

Читайте також:

Екстравагантні піар-акції Путіна сплутали карти піарникам Мєдвєдєва

У Путіна спростували, що його "Лада Калина" зламалася дорогою до Хабаровська

"Лада Калина" Путіна зламалася дорогою до Хабаровська

 Путін вирушив у Хабаровськ на "Лада Калина"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: