Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Натомість прихильники венесуельського президента прийшли на закриття кампанії за скандальний референдум.

У неділю, 30 липня, у Венесуелі має відбутися референдум, ініційований президентом країни Ніколасом Мадуро, на якому планують обрати Установчі збори. Саме цей орган зможе сприяти внесенню змін до конституції Венесуели. Опозиція в країні вважає цей референдум загрозою венесуельській демократії.

Тому цього ж дня в світі відбувається мітинг під назвою "Світ проти Установчих зборів". Зокрема, на вулиці свою незгоду вийшли висловити венесуельці, які живуть у китайському Гонконгу. Про це повідомляє Reuters.

Люди вийшли з прапорами Венесуели, плакатами і навіть ланцюгами, аби показати, що урядовий референдум загрожує країні.

Між тим у суботу, 29 липня, прихильники президента Мадуро у Венесуелі прийшли на церемонію закриття кампанії з агітації за обрання Установчих зборів. Мадуро виступив перед натовпом, закликавши народ проголосувати за, а наприкінці заходу поцілував венесуельський прапор.

Нагадаємо, наприкінці липня відбувся кількаденний загальнонаціональний страйк незгоди з Мадуро, унаслідок якого загинули близько 100 людей, багато людей постраждали. До цього протягом кількох місяців венесульці протестували проти Мадуро, внаслідок чого загинуло понад 90 людей.

ВідеоСимвол венесуельського Майдану жорстоко поранений під час антиурядових протестів

Зрештою, минулого тижня президент країни заборонив протести, однак, невелика група людей вийшла на вулиці з коктейлями Молотова, аби висловити свою незгоду із цим рішенням.

Водночас місцева опозиція рішуче виступає проти референдуму 30 липня, адже вважає, що "це заб'є останній цвях у домовину венесуельської демократії". Для протидії цьому опозиціонери 16 липня провели свій рекомендаційний референдум, щоб дізнатися, скільки людей проголосують проти планів Мадуро.

Під час опозиційного референдуму у країні сталася кривава стрілянина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції