Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ланцюги і голод: у США засудили до довічного ув'язнення подружжя, яке роками жорстоко знущалося над 12 дітьми

Засуджені сказали, що вчиняли так з любові до своїх дітей.

В американському штаті Каліфорнія суд призначив довічне позбавлення волі подружжю, яке протягом багатьох років жорстоко знущалося над 12 з 13 своїх дітей.

Про це повідомляє NPR.

Девід і Луїза Турпіни визнали себе винними у катуваннях, позбавленні волі, жорстокому ставленні до дітей – загалом у 14 пунктах обвинувачення. Вони місяцями тримали своїх дітей на ланцюгу, морили голодом та змушували жити у жахливих умовах.

Слідчі дійшли до висновку, що наймолодша дитина, якій на момент арешту батьків було два роки, ще не зазнала жорстокого поводження.

"Мої батьки забрали у мене усе моє життя", – сказала одна з їхніх старших дочок у суді. "Життя, можливо, було поганим, але воно зробило мене сильною. Я бачила, як мій батько змінив маму, вони майже змінили мене. Я борець, я сильна. І зараз я поверну собі своє життя. Життя прекрасне!".

13 дітей_2
Univision 34 Los Angeles

Девід і Луїза Турпіни плакали під час проголошення останнього слова. Вони просили вибачення у своїх дітей і запевняли, що вчиняли так через любов до них.

"Мені шкода за все, що я зробила, щоб завдати шкоди моїм дітям, - сказала Луїза Турпін. – Я так люблю своїх дітей. Я благословенна бути матір'ю кожного з них. Я тільки хочу найкращого для них, їхнє щастя дуже важливо для мене. Вони дуже розумні, дивовижні особи. Я сподіваюся, вони отримають усю освіту, яка їм необхідна".

Батько дітей, Девід, зробив коротку заяву перед тим, як розплакатися. "Я так пишаюся кожним з моїх дітей. Я сумую за всіма моїми дітьми, і я буду молитися за них. Я прагну можливості знову бути з ними разом".

Його адвокат закінчив читання заяви: "Моє домашнє навчання і дисципліна мали добрі наміри. ... Вибачте, якщо я зробив щось, щоб завдати їм шкоди".

Натомість суддя Бернард Шварц мав жорсткі слова для подружжя. "Життя ваших дітей повинно було постійно змінюватися в їхній здатності вчитися, рости і процвітати. Ви затримали їхній розумовий, фізичний і емоційний розвиток", - сказав Шварц.

Подружжя Турпінів отримає право просити про умовно-дострокове звільнення через 25 років.

ВідеоНа Прикарпатті мати регулярно садила своїх дітей на ланцюги та покидала будинок

Брат і сестричка 5 годин просиділи прикутими, поки їхня мати була на роботі. Вона ув'язнила їх у різних кімнатах. Але дітям усе ж вдалося вирватись на волю - до бабусі. Ланцюги на шиях онуків бабуся помітила не одразу - вони їх заховали під одягом. І тільки у поліції діти зізналися, як їх виховувала мати після розлучення з батьком. На ланцюги посадила не вперше. Не раз піднімала руку. 

На Прикарпатті мати регулярно садила своїх дітей на ланцюги та покидала будинок

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції