Латиші масово стоять в черзі за російським громадянством

Серед громадян Латвії ажіотаж на отримання громадянства Російської Федерації. Кількість "біженців" скоро досягне 100 тисяч.

У змученої кризою Латвії з'явилася нова тенденція: жителі країни не тільки прагнуть виїхати на Захід, але і все частіше замислюються про те, як пов'язати своє життя зі східним сусідом - Російською Федерацією.

Кількість "економічних біженців" може досягти 100 тисяч людей.

Навіть за попередніми спостереженнями, інтерес до російського громадянства можна назвати ажіотажним.

Щоб тільки записатися на консультацію, потрібно відстояти пристойну чергу. При цьому серед шукачів громадянства РФ багато молодих людей.

Як повідомив представник Управління у справах громадянства і міграції (УДГМ) Андрій Рябцев, кількість проживаючих в Латвії громадян Росії поступово збільшується.

Так, на 1 липня 2009 року в Латвії налічувалося 30718 громадян Росії, що мають вид на проживання (число що знаходяться в Латвії без реєстрації невідомо). У порівнянні з січнем 2007 року кількість громадян РФ в Латвії зросла приблизно на 3000 людей.

Нагадаємо, агентство цивільного реєстру Міністерства юстиції Грузії впровадило он-лайн систему прийому заяв на отримання грузинського громадянства. А міністр закордонних справ Грузії відмовився від російського громадянства

Читайте також:

Міністр закордонних справ Грузії відмовився від російського громадянства

Грузинське громадянство можна отримати через Інтернет

Ющенко: Україна повинна оперативно реагувати на факти подвійного громадянства у Криму

Патріарх Кирило просить український паспорт, але російський не віддасть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: