Латвійські депутати відмовилися зменшувати собі зарплату

Також парламентарії отримуватимуть доплати за роботу в комісіях, компенсації на житло і транспорт та кошти на представницькі витрати.

У четвер, 10 грудня, депутати Сейму Латвії проголосували за те, щоб у 2010 році залишити на попередньому рівні свої зарплати, а також належні їм компенсації. Депутати й надалі отримуватимуть за свою працю 986 латів (близько 2060 доларів) на місяць до сплати податків. Також парламентарії отримуватимуть доплати за роботу в комісіях, компенсації на житло і транспорт та кошти на представницькі витрати.

Також Сейм подбав про те, щоб зберегти компенсації для тих депутатів, які не потраплять в наступний склад парламенту. Їм виплатять три зарплати і можливість претендувати при цьому на допомогу з безробіття.

Екс-президент Латвії Вайра Віке-Фрайберга вже розкритикувала рішення депутатів, заявивши, що жоден з них не гідний потрапити до наступного складу парламенту.

Раніше уряд Латвії дозволив карати солдатів зниженням зарплати. Також повідомлялося, що з метою економії бюджетних коштів у країні розглядають можливість відновлення обов'язкової військової служби і відмови від професійної армії.

Читайте також:

Сейм Латвії не дозволив латишам змінювати стать

Латиші масово стоять в черзі за російським громадянством

Через кризу латвійці продають свої органи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: