Латвія закриє консульства в Росії

Причиною такого рішення може стати урізання бюджету міністерства.

МЗС Латвії планує закрити кілька консульств в Росії. Таке рішення може бути ухвалено за подальше скорочення бюджету міністерства.

Як повідомив, виступаючи в парламенті глава МЗС Маріс Рієкстіньш, при урізанні бюджету міністерства з 29 до 23 мільйонів латів доведеться відмовитися від консульств в Санкт-Петербурзі, Калінінграді і Пскові, а також Вітебську (Білорусія). Якщо міністерству виділять ще менше коштів, то, за словами міністра, будуть закриті до десяти іноземних представництв.

Латвія потрапила до числа країн, які найбільшою мірою постраждали від економічної кризи. Через брак коштів керівництву країни вже неодноразово довелося урізати державні видатки. Задля економії було вирішено ліквідувати деякі державні структури, закрити деякі школи й лікарні, а також урізати пенсії та зарплати бюджетникам. Латвійська влада також звернулася за фінансовою допомогою до МВФ і Євросоюзу.

Всі вжиті заходи поки виявилися недостатніми. У бюджеті на 2010 рік, як повідомляє глава уряду Валдіс Домбровскіс, планується урізати витрати ще на 500 мільйонів латів (близько мільярда доларів), а також підняти податки.

Читайте також:

До Латвії можна буде ввозити не більше 40 цигарок

Латвія виставила Росії рахунок у 666 млн дол за радянську окупацію

Латвія створила сенсацію на чемпіонаті світу з хокею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: