Латвія зробить чергову спробу продати військове містечко

У Латвії вкотре пройде аукціон, на якому спробують продати радянське військове містечко "Скрунда-1". Минулого разу початкова ціна містечка склала 153 тисячі латів (приблизно 306 тисяч дол.).

У п'ятницю, 4 червня, у Латвії відбудеться черговий аукціон з приватизації радянського військового містечка "Скрунда-1".

Минулого разу початкова ціна містечка склала 153 тисячі латів (приблизно 306 тисяч дол.). На аукціоні в лютому перемогло російське підприємство Олексіївське-Сервіс, що запропонувало за колишнє військове містечко трохи більше ніж 3 млн дол.

Пізніше компанія відмовилася від купівлі, і лот було передано громадянину Азербайджану Магомеду Гурбанову, який запропонував другу за величиною суму.

Тим не менше, він відмовився купувати об'єкт. При цьому внесену Гурбановим заставу в розмірі 10 тисяч латів (20 тисяч дол.) йому не повернули.

Скрунда-1 міститься в 150 км від Риги. До припинення роботи російської радіолокаційної станції раннього виявлення, підірваної з санкції уряду Латвії у 1995 році, це військове містечко населяли військовослужбовці та члени їх сімей.

Зараз містечко абсолютно порожнє. Воно розташоване на чотирьох земельних ділянках загальною площею 45,1 гектара. Містечко охоплює 70 різних будівель і споруд, у тому числі 10 житлових будинків на 551 квартиру, готель, поліклініку, госпіталь, дитячий садок, клуб, пошту, котельню, водонапірну вежу, гаражі, а також підземні бункери та притулки на випадок атомної війни.

Читайте також:

Колишній прем'єр Латвії відправив свою країну до пекла

Глава МЗС Латвії закликав "не канючити" у Росії вибачення за окупацію

У Латвії з'явилися у продажу "політичні презервативи"

Чиновники Латвії у відпустках ставали гастарбайтерами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: