Латвійські селяни готові поділитися з росіянами сіном

Латвія вирішила допомогти Росії, яка постраждала від масштабних пожеж, своїм сіном - "цього року латвійським селянам вдалося отримати дуже гарне сіно".

Селяни з Латвії готові допомогти росіянам сіном, повідомив керівник Ради зі співробітництва сільськогосподарських організацій Арманд Краузе.

"Цього року латвійським селянам вдалося отримати дуже гарне сіно. Що минулого року зібрали з 15 гектарів, цього року зібрали з 10. У російських селян через спеку і пожежі сіна немає взагалі. Через це, можливо, доведеться забивати худобу. Ми вважаємо своїм обов'язком надати допомогу. Селяни проявляють велику чуйність", - повідомив Краузе.

Наприклад, за словами власника господарства Ziles Дзінтарс Козуліса, він готовий пожертвувати колегам близько 50 тонн сіна. Інші селяни під Мадоной теж готові прийти на допомогу.

Міністр землеробства Яніс Дуклавс підтримав ініціативу селян. За його словами, якщо вони зможуть підготувати хоча б один залізничний склад сіна, він негайно зустрінеться з послом Росії і обговорить деталі передачі допомоги.

Нагадаємо, російські селяни зазнали значних збитків внаслідок масштабних пожеж, до яких призвела аномальна спека і посуха. За попередніми даними, збитки від пожеж сягнули 15 мільярдів доларів.

Через спеку росіяни втратили не менше п'ятої частини всього врожаю: Росія вже призупинила експорт зерна і наразі обговорюється можливість його закупівлі для самих росіян за кордоном.

Читайте також:

Євросоюз виділив Росії 80 тисяч євро для постраждалих від пожеж

Чадний газ від російських пожеж накрив усю північну півкулю

У Росії звільнятимуть невінчаних працівників, щоб Бог дарував дощі

Латвійські школярі не змогли розшифрувати абревіатуру СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: