Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Латвійський поліцейський відмовився брати мільйонний хабар у росіянина

Латвійський поліцейський відмовився брати мільйонний хабар у росіянина

Росіянин намагався дати хабар поліцейському у Латвії.

Правоохоронці Латвії звинуватили громадянина Росії в тому, що він пропонував хабар в розмірі більше одного мільйона євро посадовій особі державної поліції. Про це повідомляє видання Delfi з посиланням на фахівця зі зв'язків з громадськістю прокуратури Уну Реке.

Зазначається, що ще 18 грудня 2018 року Бюро із запобігання та боротьби з корупцією Латвії (БЗБК) повідомило про затримання людини, яка на прохання представника якогось підприємства запропонувала поліцейському хабар. Правоохоронець повинен був надати допомогу в знятті арешту з грошей юридичної особи в кредитній установі в розмірі 32 млн євро.

Поліцейський повідомив про злочинну пропозицію керівництву своєї установи, яке передало інформацію БЗБК. Росіянин передав поліцейському частину хабара в розмірі 85 тисяч євро, після чого його було затримано.

Згідно з латвійськими законами, росіянину може загрожувати до восьми років в'язниці.

Нагадаємо, на Закарпатті працівники прокуратури разом із співробітниками управління захисту економіки спіймали на гарячому начальника виробничого управління житлово-комунального господарства районної ради, який вимагав 21 тис дол.

 

Відео У Києві медики вимагали хабар від пораненого на фронті бійця

Гроші зловмисники зажадали отримати за оформлення інвалідності. Втім, військовий платити не став, а звернувся в СБУ. Коли слідчі прийшли з обшуками до вимагача, то виявили цілий стос документів поранених і конверти з грошима. 

У Києві медики вимагали хабар від пораненого на фронті бійця

Залиште свій коментар

Вибір редакції