Латвію врятували від банкрутства

Уряд скоротив витрати бюджету на мільярд доларів, суттєво урізавши зарплати бюджетникам та соціальні виплати.

Латвія врятована від банкрутства завдяки прийнятим напередодні на позачерговому засіданні уряду країни заходам зі скорочення витратної частини державного бюджету на поточний рік на 500 мільйонів латів (близько 1 мільярда доларів).

Про заявив прем'єр-міністра республіки Валдіс Домбровськіс.

"В даному випадку ухвалювати рішення було дуже важким, але добитися настільки великого скорочення витрат не вийшло б без зачіпання практично всіх сфер", - вказав глава латвійського уряду.

Пізно ввечері 11 червня на засіданні уряду Латвії були вжиті заходи зі скорочення витратної частини держбюджету країни на цей рік на півмільярда латів.

Серед них - зниження всіх пенсій на 10%, зниження зарплат всім бюджетникам на 20%, скорочення допомоги з народження дитини і сімейної допомоги на 10%, а також зменшення неоподатковуваного мінімуму на доходи фізичних осіб з 90 латів до 35 (приблизно з 180 до 70 доларів).

Прем'єр-міністр також повідомив, що жителів країни поки не чекають чергові істотні зміни в податковій системі - прогресивний прибутковий податок введений не буде, а підвищення ставки ПДВ з 21 до 23% заплановане на 2011 рік.

Читайте також:

Антикризовий парад білявок у Латвії

Ющенко не полетить до Австралії через фінансові проблеми

Україна на останньому місці по виходу з кризи

В Росії почали видавати талони на хліб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: