Лаудер очолив єврейський конгрес

Рональд Лаудер замінив Метью Бронфмана на посаді президента Всесвітнього Єврейського Конгресу. Він очолюватиме ВЄК щонайменше до 2009 року.

Рональд Лаудер
Рональд Лаудер - новий президент Всесвітнього Єврейського Конгресу.

Колишній американський посол та бізнесмен, який займався інвестиціями в нерухомість, 10 червня був обраний президентом Всесвітнього Єврейського Конгресу (ВЄК), замінивши канадського мільярдера Едгара Бронфмана.

Рональд Лаудер  відзначив, що конгрес є дуже важливою організацією. "Робімо все, щоб прославити її", - сказав він, виступаючи перед делегатами в Нью-Йорку.

63-річний Лаудер - колишній американський посол в Австрії, він працював у сфері нерухомості, зараз займається інвестуванням медіа-компаній, які працюють в ряді країн Центральної та Східної Європи.

В 1987 році Лаудер заснував "Ronald S. Lauder Foundation" - благодійну організацію, спрямовану на відродження єврейських громад у Центральній і Східній Європі.

Син Бронфмана, Метью Бронфман, був обраний головою правління ВЄК.

Заснований у 1936 році, Всесвітній Єврейський Конгрес став відомим завдяки боротьбі проти антисемітизму та допомогою в еміграції євреям Радянського Союзу.

Старший Бронфман оголосив про своє звільнення з посади 7 травня на зустрічі в Нью-Йорку. Він та його родина досягли успіху в бізнес-імперії "Seagram's liquor ". 1999 року колишній президент Білл Клінтон вручив йому Президентську Медаль Свободи, найвищу цивільну нагороду США. Бронфман перебував на посаді президента Всесвітнього Єврейського Конгресу з 1979 року.

Конгрес, одна з провідних єврейських організацій, зіткнувся з низкою проблем, зокрема, із серйозними внутрішніми протиріччями та довгостроковим конфліктом Бронфмана й депутата Ізраеля Сінгера. В 2006 році в Нью Йорку була зроблена доповідь, згідно з якою Сінгер неналежним чином використовував на власні потреби фонди ВЄК. Втім, жодних звинувачень в злочині йому не було представлено.

Наступні вибори президента і голови правління будуть проведені Пленарною Асамблеєю організації в 2009 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: