Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лава з вулкану Кілауеа залила 14 квадратних кілометрів Гавайських островів

Влада вдалася до примусової евакуації населення.

Майже 90 будинків уже зруйнував вулкан Кілауеа на Гаваях. Він вивергається вже місяць, і нині вулканологи зафіксували нову стадію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Фахівці кажуть, що Кілауеа затихає, із кратера викидає попіл та вулканічне каміння, однак із вулканічних тріщин на острові досі хлеще лава та виділяються токсичні гази. У США підрахували, що лавою вже охоплено площу в 14 квадратних кілометрів.

ВідеоЛава з вулкану Кілауеа вже охопила площу 14 квадратних кілометрів

Майже 90 будинків уже зруйнував вулкан Кілауеа. Вивергається вогняна гора на Гаваях вже місяць і нині вулканологи зафіксували нову стадію. Кажуть - Кілауеа затихає, нині з кратера він викидає золу та вулканічне каміння. Однак з вулканічних тріщин на острові досі хлеще лава та виділяються токсичні гази. 

Лава з вулкану Кілауеа вже охопила площу 14 квадратних кілометрів

Через небезпеку 2,5 тисячам жителів довелося покинути свої домівки. Із деяких районів людей евакуйовують примусово – під погрозами арештів.

Як повідомлялося, лава вулкану Кілауеа погрожує перекрити останній шлях евакуації для тисяч осіб із Великого острова на Гавайях. Наразі на острові почали з’являтися великі ущелини, глибиною у десятки метрів. Небезпеку для жителів острова становлять токсичні гази, які накопичуються у повітрі. 

Фотогалерея Лавові "бомби" та випалена земля. Як виглядають Гаваї після потужного виверження вулкана (17 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції