Лавров і Клінтон визнали Іран неготовим для нових санкцій

Санкції можна буде вводити, якщо дипломатичним шляхом не вдасться домогтися успіху у відносинах з Іраном. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Час вводити нові санкції відносно Ірану ще не настав, заявила держсекретар США Гіларі Клінтон на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим у Москві. Санкції можна буде вводити, якщо дипломатичним шляхом не вдасться домогтися успіху, заявила Клінтон.

Лавров, у свою чергу, заявив, що у США і РФ немає розбіжностей щодо іранського питання. "Ми одна в одної нічого не просимо по Ірану, тому що було б смішно просити про щось з питання, де наші позиції збігаються", - сказав міністр. Лавров і Клінтон відзначили, що Іран має право на мирну ядерну енергію, але не має права на ядерну зброю.

Також на переговорах обговорювалося питання про створення нової спільної системи протиракетної оборони, яка повинна буде замінити розміщення об'єктів системи ПРО США в Східній Європі (від цих планів Вашингтон офіційно відмовився у вересні).Лавров і Клінтон заявили, що сподіваються за підсумками подальших консультацій затвердити порядок подальшої роботи і підключити до неї інші зацікавлені країни, в тому числі європейські.

Читайте також:

США таємно обсудили санкції проти Ірану без Росії та Китаю

Клінтон замість критики запропонує Росії спільну ПРО

США замінять ПРО в Європі альтернативним проектом

Республіканці вважають рішення Обами по ПРО небезпечним для українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: