Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лавров назвав абсурдом прив'язку скасування санкцій проти Росії до Мінських домовленостей

Політик заявив, що санкції не змусять Росію поступитися "національними інтересами".

Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Кремль не обговорював і не збирається обговорювати критерії скасування санкцій проти країни. Він називає абсурдом, що скасування санкцій Євросоюз прив'язує до виконання Мінських угод.

"Така ув'язка абсурдна, адже наша країна, як відомо, стороною конфлікту в Україні не є. Подібна постановка питання лише заохочує Київ безкарно саботувати реалізацію мінського Комплексу заходів. Виходить, що російсько-ЄСівський зв'язок став заручником недолугої лінії української влади", — заявив Лавров в інтерв'ю угорській газеті "Мадяр немзет", передає РИА Новости.

Російський міністр додав, що влада Російської Федерації не буде поступатися "національними інтересами" під тиском санкцій.

"Очевидно, що спроби тиску на Росію шляхом односторонніх санкцій не змусять нас відмовитися від нашої принципової лінії, поступитися національними інтересами", — сказав він.

Лавров сказав, що відповідь Кремля на санкції, який він назвав "недружніми кроками", "був збалансованим і враховував права і зобов'язання Росії за міжнародними договорами, в тому числі в рамках СОТ".

Раніше  голова МЗС Польщі Вітольд Ващиковський перед черговим засіданням Ради ЄС у закордонних справах у Брюсселі заявив, що найвпливовіші країни світу вже фактично прийняли рішення щодо подовження економічних санкцій проти Росії.

Як відомо, період дії піврічних економічних санкцій проти Росії завершується влітку. Країни G7 на саміті, який відбудеться наступного тижня в Японії, вирішуватимуть їх подальшу долю. Санкції проти Росії були введені у 2014 році після анексії Криму та початку військової агресії на Донбасі.

Відео Порошенко закликав країни "G7" продовжити санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції