Лавров вимушено покинув міжнародний форум через "напружену ситуацію у зовнішній політиці РФ"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністр закордонних справ РФ після короткого виступу покинув форум ЮНЕСКО.

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров після короткого виступу на Міжнародному науковому форумі неурядових партнерів ЮНЕСКО покинув з'їзд.

Про це повідомляє низка РосЗМІ.

Лавров пояснив, що покидає форум через "напружену ситуацію у зовнішній політиці РФ".

"Не зможу більше брати участь у вашій роботі, з огляду на досить напружену ситуацію на цілій низці зовнішньополітичних напрямків, тому бажаю вам всього доброго", - сказав він.

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків.

Через напад російського флоту президент України Петро Порошенко терміново скликав військовий кабінет, а Україна ініціювала позачергове засідання Ради Безпеки ООН.

На засіданні військового кабінету та РНБО вирішили запровадити в Україні воєнний стан на два місяці. Остаточне рішення має ухвалити Верховна Рада, яка планує зібратися о 16:00 понеділка, 26 листопада.

Президент України Петро Порошенко уже заявив, що запровадження воєнного стану не є оголошенням війни, не передбачатиме мобілізації чи обмеження конституційних прав та свобод.

Відео У Керченський порт доправили захоплені українські судна

Українські судна - буксир "Яни Капу", катери "Бердянськ" і "Нікополь" доставлені в порт Керчі, після захоплення їх у Керченській протоці.  Як повідомило "Інтерфаксу" інформоване джерело, кораблі дісталися своїм ходом у супроводі російських прикордонників.

У Керченський порт доправили захоплені українські судна

Залиште свій коментар

Вибір редакції