Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лавров заговорив про "тортури" щодо шпигунки РФ Бутіної після того, як вона визнала провину

Лавров заговорив про "тортури" щодо шпигунки РФ Бутіної після того, як вона визнала провину

Він каже, що її змусили зізнатися в тому, чого вона не скоювала.

Глава російського МЗС Сергій Лавров заявив, що до заарештованої в США шпигунки Марії Бутіної застосовують "своєрідні тортури".

Так він пояснив те, що вона частково визнала свою провину і пішла на угоду зі слідством, передають Ліга.Новости.

"Я розумію цю жінку, вона перебуває у важких умовах, уже багато-багато місяців до неї застосовуються своєрідні тортури: то дають гуляти серед ночі, силоміць перериваючи її сон, то переміщують до ізолятора, ну, і багато іншого", - заявив Лавров.

На його думку, ці дії спрямовані на те, щоб зламати Бутіну і змусити її зізнатися в тому, чого вона не скоювала.

"Але повторю ще раз: це її доля, її рішення. Ми будемо робити все, щоб права нашої громадянки були забезпечені, щоб вона якомога швидше повернулася на батьківщину", - додав Лавров.

Нагадаємо, росіянку Марію Бутіну заарештували в липні 2018 року. Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США і російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику і проникнути в організації, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні і Нью-Йорку і намагалася розвивати відносини з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали комунікацій, щоб проникнути до національного органу прийняття рішень і щоб просунути порядку денного Російської Федерації".

13 грудня Бутіна на слуханнях визнала себе винною в участі у змові проти США. Вона сказала, що діяла "під керівництвом" російської офіційної особи.

Відео Російська шпигунка Марія Бутіна визнала себе винною в роботі на Кремль на території США

Зізнання вона зробила на засіданні суду у Вашингтоні. 30-річну Бутіну заарештували в Штатах цього літа за незаконне просування російських інтересів в Америці під час президентських виборів 2016 року. Вона тісно спілкувалася з Національною стрілковою організацією США та представниками Республіканської парті.

Російська шпигунка Марія Бутіна визнала себе винною в роботі на Кремль на території США

Залиште свій коментар

Вибір редакції