Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лавров закликав Тіллерсона не воювати з КНДР і тиснути на Київ

Зустріч дипломатів відбулася «на полях» заходів ОБСЄ у Відні.

Державний секретар США Рекс Тіллерсон зустрівся із міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим в межах зібрання керівників зовнішньополітичних відомств держав-учасниць ОБСЄ у Відні. За офіційним повідомленням російського дипломатичного центру, темами розмов були Сирії, КНДР та Україна.

Лавров озвучил Тіллерсону вимоги щодо виконання Києвом мінських домовленостей. При цьому росіянин наголосив, що ці угоди від 2015 року мають безальтернативний характер. Щодо ситуації навколо Північної Кореї дипломат із Москви зауважив, що Америка має подбати про зменшення напруги – зокрема зупинити військові приготування в районі Корейського півострова та змінити агресивну риторику стосовно КНДР на м’якшу. Представник Кремля вважає, що для проблеми ядерних погроз від північно-корейського режиму існує лише дипломатичний шлях вирішення.

ВідеоРекс Тіллерсон обговорив із Сергієм Лавровим виконання Мінських домовленостей

Стосовно Сирії дипломати обговорили питання про налагодження сталого переговорного процесу за участю всіх сирійських політичних сил, а також проведення виборів. Лавров наголосив, що територіальна цілісність сирійської держави мусить бути недоторканною. Крім того, російський міністр висловив своє бачення взаємин кремлівських ЗМІ та дипломатів у США, а також вказав на неприпустимість вербування росіян американськими спецслужбами.

Як повідомлялося, анонс зустрічі ТІллерсона та Лаврова американці дали ще на самому початку грудня. Напередодні держсекретар США вкотре наголосив на територіальній цілісності України, а також тому, що агресія Росії в Україні загрожує безпеці всієї Європи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції