Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лаврову ввижається, що американці шепочуть йому на вухо про повторний референдум у Криму

Російський дипломат стверджує, що "голосування" проводили поспіхом через військову загрозу.

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив про те, що проведення ще одного псевдореферендуму щодо долі окупованого Криму є лицемірством.

Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Московський комсомолець".

За словами російського міністра, західних партнерів і досі цікавить, чому російська сторона провела "референдум" щодо анексії Криму так швидко.

"Референдум, напевно, можна було б довше готувати і нагнати туди більше спостерігачів. Вони (західні партнери – Ред.) запитують, чому ми його провели за один тиждень. Ми відповідаємо, що була пряма військова загроза, бандити мчали на поїздах зі зброєю в руках з загрозою викорчувати звідти російських", - сказав Лавров.

За його словами, представники США на вухо говорять РФ про повторне проведення голосування за всіма правилами.

"Навіть американці говорять нам на вухо:"Проведіть його повторно, вже з усіма атрибутами і віньєточками, все одно результат буде такий же, і всі зітхнуть спокійно". Це ж чистої води лицемірство", - додав Лавров.

Нагадаємо, у березні 2014 року в окупованому росіянами Криму відбувся неконституційний і невизнаний світом референдум про самовизначення. За намальованими окупантами результатами, за приєднання до Росії у Криму (крім Севастополя) нібито проголосувало 96,77% учасників голосування, у Севастополі — 95,6%.

Світ не визнав результати голосування, проведеного за військової та політичної підтримки РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції