Лайнер Concordia виявився осередком розпусти: алкоголь, кокаїн, секс

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лайнер Concordia виявився осередком розпусти: алкоголь, кокаїн, секс

Жінки викрили екіпаж круїзного лайнера у вживанні алкоголю, наркотиків та розпусних діях / AFP

Двоє колишніх членів екіпажу лайнера Costa Concordia розповіли, що офіцери судна постійно напивалися, нюхали кокаїн і чіплялися до жінок.

У справі про розслідування катастрофи лайнера Costa Concordia з'явилися нові подробиці. Двоє жінок - колишніх членів екіпажу - розповіли, що корабель був осередком "сексуальної розпусти" та "наркотичним раєм".

Як розповіли жінки на допиті в італійській прокуратурі, вся команда, в тому числі і керівництво, регулярно вживала алкоголь, офіцери нюхали кокаїн, а на борту з відома капітана Фраческо Скеттіно постійно перебували повії.

Однак з цих жінок, медсестра на ім'я Валентина, розповіла, що вона працювала з капітаном Скеттіно на іншому судні компанії Costa Cruises, але пішла звідти, бо зіткнулася з "корупцією, наркотиками і проституцією".

За її словами, вона працювала на трьох судах Costa Cruises, кожне з яких "було гірше за попереднє".

Інша жінка, на ім'я Марія, розповіла прокурорам в Гроссето: "Я працювала на Costa Concordia в 2010 році протягом двох місяців. Дуже часто співробітники та інші члени екіпажу були п'яними".

Вона стверджує, що під дією алкоголю і наркотиків члени екіпажу чіплялися до своїх колег-жінок.

Компанія Costa Cruises не реагувала на конкретні звинувачення, але заявила, що на всіх її суднах дотримуються "суворих правил" і членів екіпажу регулярно перевіряють на вживання наркотиків. Щоправда, визнали у компанії, екіпажу дозволено вживати алкоголь, але в невеликих кількостях і лише у вільний від зміни час.

Перше попереднє слухання у справі Costa Concordia пройде 3 березня в Гроссето.

Нагадаємо, лайнер з понад 4000 людей на борту наскочив на риф і почав тонути біля берегів італійського острова Джильо у ніч на 14 січня. В результаті катастрофи загинули 25 людей, ще семеро вважаються зниклими безвісти – найімовірніше, вони також мертві.

Екіпаж спочатку довго приховував від пасажирів факт аварії. А потім капітан разом з найближчими помічниками, всупереч усім морським законам, залишив корабель ще до евакуації всіх пасажирів. На думку експертів, саме затримка з евакуацією призвела до людських жертв.

В результаті катастрофи на Costa Concordia загинули 25 людей

В результаті катастрофи на Costa Concordia загинули 25 людей
Наступна публікація