Лайнер Diamond Princess з українцями на борту підготують до наступного круїзу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Круїзне судно повернеться в експлуатацію навесні.

Круїзний лайнер Diamond Princess, який два тижні перебував на карантині через спалах коронавірусу, повернеться в експлуатацію.

У своє наступне плавання судно відправиться 29-го квітня. Дату приурочили до святкування Золотого тижня в Японії, пише CNN.

У компанії Princess Cruises заявили, що перед наступним круїзом корабель ретельно підготують та дезінфікують експерти спеціалізованої клінінгової компанії. Також тут запевнили, що судно відповідатиме усім санітарним нормам, тож пасажирам не варто хвилюватися. 

Планується, що лайнер Diamond Princess вагою у 116 тисяч тонн та вартістю в 500 мільйонів доларів перебуватиме в експлуатації ще 15 років.

Як повідомлялося, двоє українців, які захворіли на коронавірус на лайнері Diamond Princess, повністю одужали.

Відео Понад 20 українців досі перебувають на карантині на круїзному лайнері Diamond Princess

Кількасот мандрівників із круїзного лайнера неподалік Японії зійшли на берег після двох тижнів ізоляції через коронавірус. Покидають судно лише ті, в кого немає симптомів. Як повідомляє японська влада, висадка з лайнера триватиме кілька днів. Більше про коронавірус  

Понад 20 українців досі перебувають на карантині на круїзному лайнері Diamond Princess

Раніше двоє людей, які були пасажирами круїзного лайнера, загинули.

Нагадаємо, кількість інфікованих на судні Diamond Princess зросла до 621 людини. Це найбільша у світі кількість заражених на коронавірус осіб поза межами Китаю.

19 лютого на лайнері, що стоїть в японському порту Йокогами, зняли двотижневий коронавірусний карантин. Судно вже покинули приблизно 500 осіб, в основному це люди похилого віку, у яких не виявили коронавірус. Зазначається, що вони покинули порт на автобусах і таксі. Пізніше на берег зійдуть люди з негативним результатом на вірус Covid-19, які перебували в одних каютах з хворими. Однак, ці пасажири будуть ще додатково перебувати 14 днів на карантині на суші. 

Як повідомлялося, круїзний лайнер Diamond Princess перебував на карантині поблизу порту Йокогами у Японії від 3 лютого. Менш ніж за тиждень він перетворився на черговий осередок спалаху нового коронавіруса з Китаю. Серед заражених - двоє українців. Загалом на борту перебувають 25 українців. Усі вони є членами екіпажу. 

Повідомлялося, що на борту судна перебувало понад 3 711 осіб. З них 2 666 – пасажири, інші 1 045 – члени екіпажу. 

Лайнер вирушив у двотижневий круїз 21 січня. Він відплив з японського міста Йокогама і зупинявся у низці портів Японії, В'єтнаму, Тайваню та Гонконгу. Проте перед прибуттям до порту Йокогами судно зустріла берегова охорона. У одного з пасажирів, який висадився раніше у Гонконгу, виявили новий коронавірус з Китаю. 

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції