Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лазаренко розробляє з правоохоронцями США угоду про "примирення" - ЗМІ

Федерального суддю США просять на невизначений час  відкласти усі поточні строки у справі.

Екс-прем'єр України Павло Лазаренко спільно з правоохоронцями США розробляють угоду щодо "примирення" у справі про конфіскацію активів колишнього посадовця.

Про це повідомляє Kyiv Post з посиланням на документ, який є у розпорядженні у видання.

13 серпня до федерального суду у Вашингтоні, округ Колумбія, представники уряду США подали клопотання, згідно з яким хочуть узгодити "загальні контури врегулювання" справи Лазаренка.

"Сторони розробляють угоду про врегулювання, яка після підписання має привести до висновку у цьому питанні", — сказано в документі.

ВідеоЗа три місяці Павло Лазаренко може повернутися в Україну

Федерального суддю США просять на невизначений час  відкласти усі поточні строки у справі, оскільки сторони хотіли б зосередити свою увагу на розробці зазначеної угоди.

Нагадаємо, у листопаді 2014 року суд у Вашингтоні схвалив угоду, відповідно до якої розділять перші 100 мільйонів доларів, які належали колишньому прем'єр-міністру України Павлові Лазаренку. Відповідно до схваленої судом угоди, 100 млн доларів розподілять між банком на острівній державі Антигуа (близько 25 млн), а також американським урядом (75 млн).

Загалом американській системі правосуддя вдалося встановити місцезнаходження близько 250 мільйонів доларів, які були виведені з України корупційним шляхом і знаходяться на рахунках в острівних державах Антигуа і Гернсі, Литві, Ліхтенштейні та Швейцарії. 

Вибір редакції