Лазурний берег у Франції закрили через загрозу нападу акули

У результаті запобіжних заходів були закриті пляжі в Кань-сюр-Мер, а також у сусідніх містечках Вільнев-Лубе і Сен-Лоран-дю-Вар.

Купання в передмісті Ніцци було заборонено 16 серпня через повідомлення про можливу появу акули недалеко від берега.

За словами представника властей міста Кань-сюр-Мер Мішеля Ганьяра, в першій половині дня 16 серпня капітан місцевих рятувальників отримав півдюжини повідомлень громадян, які помітили присутність "досить швидкого морського мешканця двох метрів завдовжки з плавцем на спині, зябрами на боці і білим черевом" .

У результаті запобіжних заходів були закриті пляжі в Кань-сюр-Мер, а також у сусідніх містечках Вільнев-Лубе і Сен-Лоран-дю-Вар.

Ганьяр зазначив, що тварину бачили в 70 метрах від берега. "Так близько від берега могла виявитися поранена акула, яка може бути небезпечною, або акула, з якихось причин втратила орієнтацію у просторі", - сказав він.

Президент розташованого в Ніцці Центру дослідження водного світу Рішар Шемла припустив, що мова може йти про молоду акулу, яка через необережність наблизилася до берега. Разом з тим, він не виключив, що за акулу могли прийняти і манту - гігантського морського ската.

У свою чергу місцеві рибалки вважають, що "акулою" може виявитися риба-місяць. Так, у липні 2009 року один з пляжів Антіба був закритий через можливу присутність акули, якою у підсумку виявилася саме риба-місяць.

Читайте також:

Іспанець зібрав два кубика Рубіка в басейні з шістьма акулами

Вчені знайшли найбільшого морського хижака: кашалот розміром з автобус полював на китів

У Норвегії спіймали на вудку 880-кілограмову акулу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: