Ле Пен не вважає Путіна вбивцею та не вбачає від Росії загрози для Європи

Дата публікації
Ле Пен не вважає Путіна вбивцею та не вбачає від Росії загрози для Європи

Reuters

Про це політик заявила в інтерв'ю американському телеканалу.

Ультраправа кандидат у президенти Франції Марін Ле Пен не вважає президента Росії Володимира Путіна вбивцею. Про це вона заявила в інтерв'ю американському каналу CBS News.

Також політик сказала, що не вважає, що Росія становить загрозу для Європи.

"Я вам скажу, що таке небезпека для Європи. Вести "холодну війну" проти Росії і підштовхувати Росію в обійми Китаю. Ось це загроза для Європи", - заявила Ле Пен.

На запитання журналіста, чи не вважає Ле Пен, що Володимир Путін може становити загрозу для Франції та інших країн, вона відповіла, що не вірить у це, оскільки очільник РФ нічого такого не зробив, аби змусити її дійти таких висновків щодо нього.

Крім того, Марін Ле Пен поділилася своїми політичними поглядами. На запитання, чи хоче вона, перефразовуючи лозунг виборчих перегонів Дональда Трампа ("Зробимо Америку великою знову" - Ред.), зробити Францію великою знову, вона відповіла ствердно.

"Так, звичайно. Я говорила це протягом багатьох років. Ми велика нація, яка може багато чого запропонувати світові, але щоб зробити це Франція повинна залишатися Францією", - вважає кандидат у президенти.

Також політик поділилася своїми поглядами на імміграцію. Вона виступає за те, щоб заборонити одяг, який показує релігійну приналежність людини, як, наприклад, буркіні (костюм для плавання для мусульманок), хустки, ярмулки тощо.

"Я проти носіння хусток в громадських місцях. Це не Франція. Я цього не розумію: чому люди, які приїздять до Франції, хочуть змінити її, щоб жити у Франції так само, як вони жили вдома?", - заявила Ле Пен.

Ле Пен звинувачує фундаменталізм та імміграцію у терактах у Франції, які забрали життя понад 200 осіб за останні два роки, хоча половина з нападників були народжені у країні.

Нагадаємо, за останніми даними опитувань, незалежний кандидат у президенти Франції Еммануель Макрон переможе ультраправого кандидата Марін Ле Пен у другому турі виборів. Згідно з опитуванням, Макрона підтримають 61% виборців, а Ле Пен – 39%.

Наступна публікація