Лейбористи готують дострокові вибори

За інформацією британського видання, Лейбористська партія Великобританії розпочала підготовку до дострокових парламентських виборів у країні.

гордон браун
Архів
Прем'єр-міністр Гордон Браун підвищив рейтинг лейбористів у Британії.
Лейбористська партія Великобританії почала підготовку до дострокових парламентських виборів, які можуть відбутися вже в жовтні цього року.

Про це пише газета The Times із посиланням на високопоставленого партійного функціонера.
 
Мартін Солтер, який займає посаду заступника голови Лейбористської партії, заявив: "Я можу підтвердити, що партію привели в стан підвищеної готовності до дострокових виборів, які можуть бути проведені не пізніше осені".

Одночасно з цим керівництво лейбористів вже приступило до неофіційних переговорів з основними донорами партійної каси. The Times робить з цього висновок, що прем'єр-міністр країни Гордон Браун, який нещодавно посів цю посаду, дуже серйозно налаштований на проведення дострокових виборів.

Палата общин британського парламенту
Склад британського парламенту може змінитися вже восени. (Фото: tomharris.org.uk)
На думку видання, Браун має намір якнайшвидше скористатися тією обставиною, що після його приходу до влади рейтинг лейбористів стрімко зріс.

Про те, що вибори стають все більш вірогідними, свідчать і нещодавні доручення прем'єра. За даними видання, кілька днів тому він розпорядився провести повну ревізію партійної структури, а сам взявся до написання докладної передвиборної програми.

The Times припускає, що дострокові вибори відбудуться 18 жовтня (якщо Браун оголосить про необхідність їх проведення на партійному з'їзді лейбористів) або 25 жовтня (якщо він дочекається завершення аналогічного з'їзду головного конкурента - Консервативної партії).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: