Леопардові туфлі і церемонія "цілування рук": Мей стала новим британським прем'єром

"Разом ми зробимо Британію кращою", - сказала Мей.

Новий прем'єр-міністр Британії Тереза Мей увійшла в знамениті чорні двері резиденції на Даунінг-Стріт, 10, повністю завершивши церемонію свого вступу на посаду.

Про це пише ВВС.Russian.

У своїй вітальній промові Мей сказала, що її мета - зміцнити зв'язок між націями, складовими Сполученого королівство. Вона зазначила необхідність боротися з несправедливістю і нерівністю, даючи більше можливостей бідним сім'ям, безробітним і тим, хто перебуває на межі бідності.

"Разом ми зробимо Британію краще", - сказала Мей. На Даунінг-стріт Мей приїхала вже як друга в історії Британії жінка-прем'єр.

Перед цим Мей зустрілася в Букінгемському палаці з королевою Єлизаветою II для церемонії "цілування рук", після якої королева запропонувала їй сформувати новий британський уряд.

Дім на Даунінг-Стріт служить резиденцією прем'єр-міністра з 1732 року. Біля знаменитих чорних дверей починали і закінчували свою роботу найвизначніші прем'єр-міністри Британії, включаючи Вінстона Черчілля і Маргарет Тетчер.

Леопардові туфлі і церемонія "цілування рук": Мей стала новим британським прем'єром

Основною роботою Мей на новому посту, як очікується, будуть переговори про вихід Британії з ЄС, доступ британських виробників до європейського єдиного ринку і умови прийому мігрантів з континентальної Європи. Принаймні до кінця цього року новий прем'єр буде зайнята спочатку формуванням кабінету, а потім формулюванням позиції Британії на переговорах про вихід із ЄС, на яких їй належить взаємодіяти, зокрема, з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Останні шість років Мей працювала міністром внутрішніх справ. Очікується, що зовнішня політика Британії при ній серйозних змін не зазнає.

Її прем'єрство стало очевидним після того, як з гонки за пост лідера консерваторів вийшла її єдина суперниця — Андреа Ледсом. Мей хоче уникнути дев'ятитижневої передвиборної кампанії, яка зараз не відповідає інтересам Британії. Політик користується підтримкою понад 60 відсотків парламентаріїв-консерваторів і зможе сформувати уряд.

Нагадаємо, 23 червня у Великобританії провели референдум щодо членства в ЄС. За вихід держави проголосували 51,9% виборців, тоді як за те, щоб залишитися у складі ЄС проголосували 48,1%. На наступний день Камерон заявив, що йде у відставку. Він пояснив, що підтримував пропозицію залишитися у складі Європейського союзу.

Кемерон після відставки забув про увімкнений мікрофон і почав наспівувати мелодію

Прем'єр-міністр Великої Британії забув про ввімкнений мікрофон, коли розповідав журналістам про свою відставку. Унаслідок чого весь світ почув, як, повертаючись до своєї резиденції, Кемерон щось наспівував.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: