Леппер і його партія залишаються в уряді

Партія "Самооборона" умовно залишається у правлячій урядовій коаліції Польщі. Про це повідомляє її лідер Анджей Леппер.

Анджей Леппер
Архів
Леппер повертається до уряду. (Фото: i.wp.p)

Друга за кількістю місць у польському кабміні партія "Самооборона" "умовно залишиться" у правлячій урядовій коаліції, заявив лідер партії Анджей Леппер. Нагадаємо, вчора польський президент Лех Качинський звільнив його з посад віце-прем'єра та міністра сільського господарства.

Леппер також вимагає до п'ятниці надати йому документи, що підтверджують звинувачення в корупції, на підставі яких його було звільнено з уряду.

Напередодні представники "Самооборони" заявляли про те, що партія залишає уряд. В разі виходу "Самооборони" з правлячої урядової коаліції, Польща опинялася би перед загрозою розпуску парламенту й дострокових парламентських виборів.

Лех Качинський
Українська правда
Президент Польщі Лех Качинський.

У вівторок примирювати "Самооборону" з партією "Право і справедливість" почав третій учасник коаліції - віце-прем'єр і міністр освіти, лідер партії "Ліга польських сімей" (LPR) Роман Гертих.

За словами заступника міністра освіти Мирослава Ожеховського, який представляє LPR, "головним парламентером між двома партіями був Гертих". Результатом цих переговорів "був дуже корісній поворот ситуації", сказав Ожеховський.

За останніми повідомленнями, Анджей Леппер повернеться на посаду віце-прем'єра Польщі. Про це політик повідомив у інтервью РИА Новости сьогодні ввечері. Причини повернення до уряду Леппер, який раніше виключав таку можливість, не пояснив.

Крім того, Леппер не має наміру повертатися на посаду міністра сільського господарства. "Для мене це абсолютно виключено", - сказав він.

ВідеоУрядова криза у Польщі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: