Більшість росіян підтримують подальші бомбардування авіацією РФ Сирії

Росіяни вважають, що війна в Сирії попередить перенесення військових дій ісламських радикалів та ісламістів на територію РФ.

53% росіян вважають, що роль Росії в сирійському конфлікті – ліквідувати загрозу переносу військових дій ісламських радикалів та ісламістів на територію РФ. Про це свідчать підсумки опитування "Левада-Центру" серед росіян віком від 18 років.

В опитуванні взяли участь 1600 жителів зі 137 різних населених пунктів 48 регіонів країни. За даними Левада-центру статистична похибка становить не більше 3,4%.

За даними опитування, лише 18% ретельно стежать за останніми подіями в Сирії. 69% опитуваних трохи знають про ситуацію, але пильно за нею не стежать.

На думку 24% опитуваних, Росія захищає уряд Башара Асада, аби запобігти ланцюгу "кольорових революцій", які провокують США у всьому світі. Однак, 23% вважають, що РФ відстоює економічні інтереси російських компаній на Близькому Сході. 13% людей взагалі не розуміють, навіщо Росія бере участь у цій війні.

На питання, чи слід Росії продовжувати наносити авіаційні та ракетні удари по Сирії, 41% вважає, що скоріше так, і лише 16% - скоріше ні.

35% опитуваних вважають, що ймовірно США та країнам Заходу вдасться домовитися з Росією та чинним урядом Сирії й урегулювати ситуацію в Сирії. На думку 26%, консенсус навряд чи можливий.

32% відповіли, що Росії слід надати політичний притулок Башару Асаду у випадку, якщо його усунуть від влади. Водночас 30% не змогли відповісти, а 20% вважають, що Росії не варто це робити.

Нагадаємо, 15 лютого Росія запустила балістичну ракету по лікарні та школі на півночі Сирії. За словами прем'єр-міністра Туреччини, ракети були випущені з Каспійського моря.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: